Przesyłki zagraniczne

Tanie przesyłki do Niemiec – zyskaj na eksporcie

Lipiec 18 2017

tanie paczki do Niemiec

Zagraniczne przesyłki nadal generują duże koszty szczególnie jeśli prowadzimy firmę i często decydujemy się na eksportowanie różnych produktów. W skali roku robią się z tego poważne koszty, które będą istotnym obciążeniem dla przedsiębiorcy. Czy można minimalizować ceny eksportu i wysyłać tanie przesyłki do Niemiec? Oczywiście będzie taka możliwość i będzie to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać.

Własny transport a kurier?

Utrzymanie floty spedycyjnej czy szukanie zewnętrznej firmy przewozowej to kosztowne rozwiązanie, które będzie się opłacać jedynie przy dużych transportach. Jeśli nie wysyłamy produktów hurtowo, albo tylko raz na jakiś czas nadaje się paczki czy palety lepsze będzie korzystnie z usług firmy, która specjalizuje się w transporcie na tracie Polska – Niemcy. Wydaje się, że taka opcja od strony praktycznej powinna się dobrze sprawdzać.

Usługa na miarę potrzeb

Pamiętajmy, że kurier kurierowi nierówny. W zależności od firmy ceny mogą się różnić tak jak różni się jakość usług czy rodzaje przesyłek jakie będą realizowane. Część firm specjalizuje się tylko w przewozach krajowych inne w międzynarodowych a te najbardziej rozbudowane od strony logistycznej mogą oferować także przewóz poza kraje UE. Co wybrać? Oczywiście wiele będzie zależeć od indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Trzeba jednak zaznaczyć, że kurierzy, którzy specjalizują się w przewozach na danych trasach mają zazwyczaj konkurencyjne ceny. Dlatego jeśli chcemy tanio wysyłać przesyłki do Niemiec będzie się zawsze sprawdzać to rozwiązanie, w ramach którego firma właśnie na tej trasie się skupia.

Gdzie szukać dobrego kuriera?

Wyszukanie kuriera obecnie nie stanowi większego problemu. Wystarczy zajrzeć do sieci i wpisać do wyszukiwarki odpowiednie hasło, dostaniemy wtedy setki wyników, które będą się odnosić do tego typu usług. Pojawia się jednak problem, by w tym natłoku znaleźć dla siebie coś interesującego. Z pomocą będzie tutaj przychodzić specjalna porownywarka, która bez wątpienia ułatwi nam sprawdzanie konkretnych propozycji i spośród nich będzie można wybrać tą, która nam będzie odpowiadać najlepiej. W ramach takich rozwiązań można dość szybko dokonywać filtrowania wyników. Oprócz tego wiele takich witryn pozwala od razu na stworzenie takich rozwiązań, które pozwolą uzupełnić wszystkie dane i zamówić kuriera, który spełni nasze oczekiwania i przyjedzie po odbiór paczki. Z poziomu wyszukiwarki wszystko będzie można załatwić łącznie z zamówieniem kuriera prosto do domu, co dla klienta jest szczególnie wygodne.

Udostępnij