Przesyłki zagraniczne

Okazja dla firm – tanie przesyłki do Anglii

Lipiec 20 2017

przesyłki paczek zagraniczne

Przesyłki do Anglii zazwyczaj będą się wiązały z dość dużymi kosztami, co związane jest ze sporą odległością i koniecznością przygotowania odpowiedniej logistyki. Dotyczy to szczególnie produktów na paletach, co do których musimy mieć już odpowiedni sposób transportu. Z tego względu firmy, które eksportują towary za granice są zmuszone do ponoszenia sporych kosztów. Tanie przesyłki do Anglii także będą możliwe.

Flota własna czy zewnętrzna?

Firmy, które wykonują eksport towarów z Polski do Anglii zmuszone są albo inwestować w swoje pojazdy i kierowców co będzie generować wysokie koszty, albo też będzie trzeba podpisać umowę z firmą, która działa jako przedsiębiorstwo spedycyjne bądź też będzie można jeszcze wybrać firmę kurierską. Wbrew powszechnej opinii kurierzy zajmują się przewozem nie tylko listów i paczek, ale realizują także wysyłki paletowe. Oczywiście nie każda firma ma takie same możliwości i pojazdy, ale okazuje się, że już wiele firm jest w stanie zorganizować tanie przesyłki do Anglii. Będzie to oferta przygotowana zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, którzy będą takich usług potrzebować.

Jak wybrać dobrą firmę?

Paczki wysyłane przez sklepy internetowe czy przedsiębiorstwa produkcyjne to spore koszty. Wysyłając ich kilka czy kilkadziesiąt dziennie należy liczyć się ze sporymi sumami, zwłaszcza w momencie gdy to nie odbiorca będzie pokrywał koszty wysyłki.

Między innymi właśnie dlatego warto szukać dla siebie taniego kuriera. Jak to powinniśmy zrobić? Sytuacja nie jest szczególnie trudna. Dzięki wyszukiwarce będziemy w stanie sprawdzić oferty wszystkich dostawców działających w Polsce, którzy świadczą usługi dla biznesu. Wpisując w formularz adres nadania i wysyłki paczki, wagę i wymiary dostaniemy rzetelne odpowiednio posortowane oferty, od najtańszej do najdroższej. W ten sposób czytelnie jak na dłoni będziemy wiedzieć kto oferuje tanie przesyłki do anglii.

Sprawdzaj mniejsze firmy

Jeśli chcemy oszczędzać na eksporcie nie trzeba się ograniczać wyłącznie do tych bardzo dobrze znanych firm. Te są największymi graczami na rynku jednak mają one sztywne cenniki. Z mniejszymi firmami będzie okazja do tego, by negocjować ceny i warunki indywidualne, szczególnie gdy będziemy chcieli regularnie decydować się na wysyłanie większej ilości paczek.

Udostępnij